Pullman Express | Liverpool | Boxspring
• Duurzame materialen
• 25 jaar garantie
• Uitstekende ventilatie
Zij gingen
jou al voor...
Wacht niet langer en kies
voor het bed van je dromen....
PULLMAN EXPRESS LIVERPOOL BOXSPRING
De Pullman Express Liverpool boxspring biedt extra comfort voor liefhebbers van modern design. Het hoofdbord is netjes afgewerkt met een subtiele stikrand. Dit geeft de boxspring een elegante, eigentijdse uitstraling.
Het hoofdbord is aan beide kanten 6 cm breder dan de boxspring. Hierdoor ontstaat een luxe en ruimtelijk effect in jouw slaapkamer.
Waarom kiezen voor de Pullman Express Liverpool boxspring?
Deze boxspring is perfect voor wie design en functionaliteit wil combineren. Het minimalistische ontwerp brengt rust in de slaapkamer. De hoogwaardige afwerking zorgt voor duurzaamheid en comfort.
Je stelt de Liverpool in vier stappen zelf samen. Zo pas je het bed helemaal aan jouw wensen en slaapvoorkeuren aan.
Unieke voordelen en eigenschappen
• Modern hoofdbord met opstaande stikrand
• Hoofdbord is aan beide zijden ca. 6 cm breder dan de boxspring
• Strak en tijdloos design
• Eenvoudig samen te stellen in 4 stappen
• Hoogwaardige afwerking en duurzame materialen
• Past perfect in moderne en minimalistische interieurs
• Te combineren met diverse Pullman matrassen en accessoires
• Mogelijkheid tot uitbreiding met nachtkastjes en hockers
• Compatibel met Pullman Private Light verlichting
Geef jouw slaapkamer een moderne upgrade
Kies voor de Pullman Express Liverpool boxspring. Dit bed is stijlvol en comfortabel, perfect voor jouw wensen. Combineer het met praktische accessoires en slimme verlichting voor een complete slaapbeleving.
Ontwerp jouw ideale boxspring en ervaar elke nacht het comfort van Pullman.
(FAQ) Veel gestelde vragen over de Pullman Express Liverpool boxspring
Wat maakt het hoofdbord van Liverpool bijzonder?
Het hoofdbord heeft een moderne stikrand. Het is breder dan de boxspring, wat zorgt voor een luxe uitstraling.
Kan ik de boxspring zelf samenstellen?
Ja, je stelt deze boxspring eenvoudig samen in vier stappen.
Past deze boxspring in een modern interieur?
Absoluut, het strakke design maakt hem ideaal voor moderne slaapkamers.
Kan ik accessoires toevoegen?
Ja, je kunt kiezen voor bijpassende nachtkastjes, hockers en verlichting.
Is de boxspring geschikt voor dagelijks gebruik?
Ja, de hoogwaardige materialen zorgen voor comfort en duurzaamheid.
| Hoofdbord | Recht gestoffeerd Liverpool hoofdbord |
|---|---|
| Hoofdbord breedte | Bedbreedte + 6 cm |
| Hoofdbord dikte | 10 cm |
| Hoofdbord hoogte | 117 cm |
| Boxspring kern | 7-Zone Pocketvering |
| Boxspring hoogte | 24 cm |
| Boxspring verstelbaarheid | Optioneel: 2- Motorig verstelbaar |
| Boxspring frame | MDF |
| Boxspring bediening | RF bediening |
| Matras kern | 7-zone pocketvering (elektro thermisch gehard) |
| Matras afdeklaag | Comfortschuim |
| Matras gestoffeerd | Gestoffeerd |
| Matras hardheid | Leverbaar in Medium (50 – 80 kg) , Firm (80 – 100 kg) |
| Topper kern | Comfortschuim |
| Topper hoes | Elastisch stretch materiaal |
| Topper hoogte | 8 cm |
| Anti-allergisch | Ja |
| Potenset | Ronde zwarte poten |
| Lighoogte | 63 cm |
| Bezorging | Gratis bezorging |
| Montage | Gratis levering & montage |
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |
| Garantie | PULLMAN garantievoorwaarden: Frames en Bedbodems: 25 jaar garantie op draad- en framebreuk. • Motoren en Elektronica: 2 jaar garantie. • Matrassen: 5 jaar garantie. • Toppers: 2 jaar garantie. |
| Product USP 1 | Duurzame materialen |
| Product USP 2 | 25 jaar garantie |
| Product USP 3 | Uitstekende ventilatie |
Levertijd
De uiterlijke levertijd van jouw product vind je op de productpagina linksboven de ‘stel samen’ knop. Wij streven er naar jouw product zo spoedig mogelijk, binnen de aangegeven levertijd aan je te leveren.
Bestellen
Bestellen en betalen kan veilig en eenvoudig middels:
• iDeal
• Paypal
• Cards (Maestro, Mastercard, Visa, American Express)
• Betaling per pin of contant bij levering
• Bancontact
• Gespreid betalen via SprayPay
• In3: Betaal in 3 delen (0% rente)
• Klarna
Afleveradres: jouw afleveradres is het adres waar we het product afleveren.
E-mailadres: we hebben jouw e-mailadres nodig om je na jouw aankoop een orderbevestiging te sturen.
Gratis bezorging
Bestellingen in Nederland leveren en monteren wij gratis. Voor bestellingen onder de €35,-, (bijvoorbeeld beddengoed en accessoires) die met een pakketdienst (GLS) geleverd worden zijn de verzendkosten €6,95.
Bestellingen in Belgie en Duitsland met een aankoopbedrag lager dan €175, zijn de verzendkosten €15,-. Bestellingen met een aankoopbedrag hoger dan €175,- worden gratis geleverd.
Leverinformatie
Zodra je product verzendklaar is gemaakt nemen wij telefonisch contact met je op om een afspraak voor levering te maken. Tijdens het maken van een afspraak zal er direct een tijdsblok worden besproken waarin de levering plaats zal vinden. Mocht je vragen hebben over je levering kun je uiteraard contact opnemen met onze klantenservice.
Bereikbaarheid voor levering
Levering tot in de slaapkamer is alleen mogelijk via het trappenhuis of lift van jouw woning. Je bent verantwoordelijk voor een goede bereikbaarheid van de ruimte waar jouw bestelling bezorgd moet worden. Is dat niet mogelijk, dan zijn eventuele daarmee verband houdende kosten voor eigen rekening. Mocht je twijfelen over de bereikbaarheid van de ruimte van levering neem dan vooraf contact op met onze klantenservice.
