Caresse | Gold 7010 | Elektrische Boxspring
• Elektrisch verstelbare boxspring
• Met stijlvol gecapitonneerd hoofdbord
• Uniek pull-back systeem
Zij gingen
jou al voor...
Wacht niet langer en kies
voor het bed van je dromen....
CARESSE GOLD 7010 ELEKTRISCHE BOXSPRING
De Caresse Gold 7010 Elektrische Boxspring combineert een stijlvol design met geavanceerd slaapcomfort. Deze luxe boxspring uit de Gold Collection is perfect voor wie het beste zoekt. Het biedt top ondersteuning, een mooie uitstraling en gemak in gebruik.
Deze boxspring is een echte blikvanger in elke slaapkamer. Dankzij de hoge afwerking en de tijdloze kleuren. Met elektrische verstelbaarheid en luxe materialen.
De ergonomische opbouw zorgt voor een geweldige slaap. Geniet elke nacht van comfort.
Waarom kiezen voor de Caresse Gold 7010 elektrische boxspring?
De Caresse Gold 7010 heeft twee motoren die dubbel aangedreven zijn. Je kunt ze makkelijk bedienen met een RF-afstandsbediening. Zo pas je eenvoudig je slaappositie aan voor maximaal comfort. Dit geldt of je nu wilt lezen, ontspannen of slapen.
De pocketveren matrassen hebben zeven comfortzones. Ze bieden perfecte ondersteuning voor je lichaam. Met de HR koudschuim topper geniet je van drukverlagend en ventilerend ligcomfort. Dit helpt je aan een diepe, herstellende nachtrust.
Het unieke pull-back systeem laat de boxspring automatisch terugkeren naar zijn oorspronkelijke positie. Dit zorgt voor extra gebruiksgemak en een nette uitstraling.
Unieke voordelen en eigenschappen
• Elektrisch verstelbaar met twee dubbel aangedreven motoren
• Bediening via RF-afstandsbediening voor optimaal gebruiksgemak
• Pocketveren matrassen met 7 comfortzones voor perfecte ondersteuning
• Inclusief HR koudschuim topper voor extra comfort en ventilatie
• Uniek pull-back systeem dat automatisch terugkeert naar de basispositie
• Luxe gecapitonneerd hoofdbord met vakverdeling en stiksel
• Onderdeel van de hoogwaardige Caresse Gold Collection
• Gestoffeerde matrassen met optimale veerkracht en drukverdeling
• Verkrijgbaar in diverse tijdloze kleuren en stoffen
Ervaar slapen op luxueus niveau
Met de Caresse Gold 7010 Boxspring haal je design, technologie en comfort in huis. Elke nacht wordt een luxe ervaring waarin ontspanning en ondersteuning centraal staan. Bestel vandaag nog en ontdek hoe slapen écht bedoeld is.
(FAQ) Veel gestelde vragen over de Caresse Gold 7010 Elektrische boxspring
Is de boxspring elektrisch verstelbaar?
Ja, de boxspring is elektrisch verstelbaar met twee dubbel aangedreven motoren.
Hoe wordt de boxspring bediend?
Met een handige RF-afstandsbediening voor eenvoudig en draadloos gebruik.
Wat is het pull-back systeem?
Dit systeem zorgt ervoor dat de boxspring automatisch terugkeert naar de oorspronkelijke positie.
Welke ondersteuning bieden de matrassen?
De pocketveren matrassen hebben 7 comfortzones voor optimale lichaamsondersteuning.
Is dit model geschikt voor rugklachten?
Comfortzones en toppers kunnen helpen drukpunten en rugklachten te verminderen.
| Hoofdbord | Stijlvol gecapitonneerd hoofd- en voetbord in vakverdeling met sierstiksel. |
|---|---|
| Hoofdbord breedte | Bedbreedte + 10 cm |
| Hoofdbord dikte | 14.5 cm |
| Hoofdbord hoogte | 119 cm |
| Boxspring kern | Pocketvering |
| Boxspring hoogte | 20 cm |
| Boxspring verstelbaarheid | 2- Motorige verstelling |
| Boxspring frame | Hout met metaal |
| Boxspring bediening | RF bediening |
| Matras kern | 7-zone pocketvering |
| Matras afdeklaag | HR Koudschuim |
| Matras gestoffeerd | Gestoffeerd |
| Matras hardheid | Leverbaar in Medium (50 – 80 kg) , Firm (80 – 100 kg) |
| Topper kern | HR Koudschuim (optioneel: Visco, Latex of Gelfoam) |
| Topper hoes | Elastisch stretch materiaal |
| Topper hoogte | 8 cm |
| Anti-allergisch | Ja |
| Potenset | RVS pootjes |
| Lighoogte | 58 cm exclusief topmatras |
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |
| Bezorging | Gratis bezorging |
| Montage | Gratis levering & montage |
| Garantie | 2 jaar conform CBW voorwaarden |
| Product USP 1 | Elektrisch verstelbare boxspring |
| Product USP 2 | Met stijlvol gecapitonneerd hoofdbord |
| Product USP 3 | Uniek pull-back systeem |
Levertijd
De uiterlijke levertijd van jouw product vind je op de productpagina linksboven de ‘stel samen’ knop. Wij streven er naar jouw product zo spoedig mogelijk, binnen de aangegeven levertijd aan je te leveren.
Bestellen
Bestellen en betalen kan veilig en eenvoudig middels:
• iDeal
• Paypal
• Cards (Maestro, Mastercard, Visa, American Express)
• Betaling per pin of contant bij levering
• Bancontact
• Gespreid betalen via SprayPay
• In3: Betaal in 3 delen (0% rente)
• Klarna
Afleveradres: jouw afleveradres is het adres waar we het product afleveren.
E-mailadres: we hebben jouw e-mailadres nodig om je na jouw aankoop een orderbevestiging te sturen.
Gratis bezorging
Bestellingen in Nederland leveren en monteren wij gratis. Voor bestellingen onder de €35,-, (bijvoorbeeld beddengoed en accessoires) die met een pakketdienst (GLS) geleverd worden zijn de verzendkosten €6,95.
Bestellingen in Belgie en Duitsland met een aankoopbedrag lager dan €175, zijn de verzendkosten €15,-. Bestellingen met een aankoopbedrag hoger dan €175,- worden gratis geleverd.
Leverinformatie
Zodra je product verzendklaar is gemaakt nemen wij telefonisch contact met je op om een afspraak voor levering te maken. Tijdens het maken van een afspraak zal er direct een tijdsblok worden besproken waarin de levering plaats zal vinden. Mocht je vragen hebben over je levering kun je uiteraard contact opnemen met onze klantenservice.
Bereikbaarheid voor levering
Levering tot in de slaapkamer is alleen mogelijk via het trappenhuis of lift van jouw woning. Je bent verantwoordelijk voor een goede bereikbaarheid van de ruimte waar jouw bestelling bezorgd moet worden. Is dat niet mogelijk, dan zijn eventuele daarmee verband houdende kosten voor eigen rekening. Mocht je twijfelen over de bereikbaarheid van de ruimte van levering neem dan vooraf contact op met onze klantenservice.
