Caresse | Gold 6800 | Elektrische Boxspring
• Unieke 'pull-back' systeem
• Moeiteloos bedienen met de bijgeleverde RF-afstandsbediening
• Voorzien van gestoffeerde pocketveren matras
Zij gingen
jou al voor...
Wacht niet langer en kies
voor het bed van je dromen....
CARESSE GOLD 6800 ELEKTRISCHE BOXSPRING
De Caresse Gold 6800 Elektrische Boxspring staat voor ultiem slaapcomfort. Deze luxe boxspring is ontworpen voor wie kwaliteit, ondersteuning en gebruiksgemak wilt. Door de hoge kwaliteit en het vakmanschap krijg je niet alleen een bed.
Je krijgt ook een complete slaapervaring. Met de elektrisch verstelbare functies geniet je elke nacht van optimaal comfort. Of je nu wilt ontspannen, lezen of slapen: deze boxspring past zich moeiteloos aan jouw wensen aan.
Waarom kiezen voor de Caresse Gold 6800 elektrische boxspring?
De Caresse Gold 6800 is perfect voor wie luxe en functionaliteit wil. Met de dubbele motoren stel je makkelijk de ideale ligpositie in. Het pull-back systeem zorgt ervoor dat het bed altijd netjes op zijn plek terugkomt. Dit maakt het niet alleen comfortabel, maar ook praktisch voor dagelijks gebruik.
De pocketvering matrassen hebben meerdere comfortzones. Dit zorgt voor optimale ondersteuning van je lichaam. Combineer de luxe handgemaakte topmatrassen van natuurlijke materialen voor een ongeëvenaarde nachtrust.
Deze boxspring is niet alleen een investering in comfort, maar ook in jouw gezondheid.
Unieke voordelen en eigenschappen
• Elektrisch verstelbaar met twee dubbel aangedreven motoren
• Uniek pull-back systeem voor automatische correcte positie
• Inclusief RF-afstandsbediening voor eenvoudige bediening
• Pocketveren matrassen met zeven comfortzones voor optimale ondersteuning
• Luxe handgemaakte topmatrassen van natuurlijke materialen
• Uitgevoerd in een stijlvol en tijdloos design
• Onderdeel van de hoogwaardige Caresse Gold Collection
• Verkrijgbaar in diverse stoffen en kleuren
Ervaar ultiem slaapcomfort in luxe stijl
Geef je slaapkamer een upgrade met de Caresse Gold 6800 Elektrische Boxspring. Geniet elke nacht van het comfort van een hotel. Ontspan in jouw ideale positie en word uitgerust wakker.
Bestel vandaag nog en ervaar zelf het verschil tussen slapen en écht goed slapen.
(FAQ) Veel gestelde vragen over de Caresse Gold 6800 elektrische boxspring
Is de boxspring volledig elektrisch verstelbaar?
Ja, de boxspring heeft twee sterke motoren. Je kunt het hoofd- en voeteneinde makkelijk verstellen.
Wat is het pull-back systeem precies?
Het pull-back systeem zorgt ervoor dat het matras automatisch terugschuift. Dit gebeurt wanneer je de boxspring verstelt.
Worden de matrassen en toppers meegeleverd?
Ja, de boxspring wordt geleverd inclusief pocketveren matrassen en luxe handgemaakte topmatrassen.
Zijn de matrassen geschikt voor rugklachten?
Ja, de zeven comfortzones van de matrassen geven gerichte ondersteuning. Dit kan helpen om rug- en nekklachten te verminderen.
Hoe wordt de boxspring bediend?
De boxspring komt met een RF-afstandsbediening. Je kunt hiermee gemakkelijk de gewenste positie instellen.
| Hoofdbord | Trendy, gestoffeerd hoofdbord met ingelegde rand. |
|---|---|
| Hoofdbord breedte | Bedbreedte + 20 cm |
| Hoofdbord dikte | 14 cm |
| Hoofdbord hoogte | 108 cm |
| Boxspring kern | Pocketvering |
| Boxspring hoogte | 20 cm |
| Boxspring verstelbaarheid | 2- Motorige verstelling |
| Boxspring frame | Hout met metaal |
| Boxspring bediening | RF bediening |
| Matras kern | 7-zone pocketvering |
| Matras afdeklaag | HR Koudschuim |
| Matras gestoffeerd | Gestoffeerd |
| Matras hardheid | Leverbaar in Medium (50 – 80 kg) , Firm (80 – 100 kg) |
| Topper kern | HR Koudschuim (optioneel: Visco, Latex of Gelfoam) |
| Topper hoes | Elastisch stretch materiaal |
| Topper hoogte | 8 cm |
| Anti-allergisch | Ja |
| Potenset | RVS pootjes |
| Lighoogte | ca. 60 cm exclusief topmatras |
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |
| Bezorging | Gratis bezorging |
| Montage | Gratis levering & montage |
| Garantie | 2 jaar conform CBW voorwaarden |
| Product USP 1 | Unieke 'pull-back' systeem |
| Product USP 2 | Moeiteloos bedienen met de bijgeleverde RF-afstandsbediening |
| Product USP 3 | Voorzien van gestoffeerde pocketveren matras |
Levertijd
De uiterlijke levertijd van jouw product vind je op de productpagina linksboven de ‘stel samen’ knop. Wij streven er naar jouw product zo spoedig mogelijk, binnen de aangegeven levertijd aan je te leveren.
Bestellen
Bestellen en betalen kan veilig en eenvoudig middels:
• iDeal
• Paypal
• Cards (Maestro, Mastercard, Visa, American Express)
• Betaling per pin of contant bij levering
• Bancontact
• Gespreid betalen via SprayPay
• In3: Betaal in 3 delen (0% rente)
• Klarna
Afleveradres: jouw afleveradres is het adres waar we het product afleveren.
E-mailadres: we hebben jouw e-mailadres nodig om je na jouw aankoop een orderbevestiging te sturen.
Gratis bezorging
Bestellingen in Nederland leveren en monteren wij gratis. Voor bestellingen onder de €35,-, (bijvoorbeeld beddengoed en accessoires) die met een pakketdienst (GLS) geleverd worden zijn de verzendkosten €6,95.
Bestellingen in Belgie en Duitsland met een aankoopbedrag lager dan €175, zijn de verzendkosten €15,-. Bestellingen met een aankoopbedrag hoger dan €175,- worden gratis geleverd.
Leverinformatie
Zodra je product verzendklaar is gemaakt nemen wij telefonisch contact met je op om een afspraak voor levering te maken. Tijdens het maken van een afspraak zal er direct een tijdsblok worden besproken waarin de levering plaats zal vinden. Mocht je vragen hebben over je levering kun je uiteraard contact opnemen met onze klantenservice.
Bereikbaarheid voor levering
Levering tot in de slaapkamer is alleen mogelijk via het trappenhuis of lift van jouw woning. Je bent verantwoordelijk voor een goede bereikbaarheid van de ruimte waar jouw bestelling bezorgd moet worden. Is dat niet mogelijk, dan zijn eventuele daarmee verband houdende kosten voor eigen rekening. Mocht je twijfelen over de bereikbaarheid van de ruimte van levering neem dan vooraf contact op met onze klantenservice.
