Van Landschoot Basic | Etoile | Matras
• Kern: 7-zone Pocketveren
• Hoes: OEKO-TEX 100 en Anti-Bedbug (ABB)
• Voordeel: Betere lichaamsondersteuning
Zij gingen
jou al voor...
Wacht niet langer en kies
voor het bed van je dromen....
VAN LANDSCHOOT ETOILE MATRAS
Ben je op zoek naar een matras dat zorgt voor ultiem comfort en een goede nachtrust? Dan is het Van Landschoot Basic Etoile Matras de perfecte keuze voor jou! Dit pocketveer matras met maar liefst 360 veren per vierkante meter biedt de ideale ondersteuning en zorgt ervoor dat jij elke nacht heerlijk kunt slapen.
Geniet van ongeëvenaard comfort met het Van Landschoot Basic Etoile Matras
Het Van Landschoot Basic Etoile Matras is voorzien van een afdeklaag van 2,5 cm polyether, wat zorgt voor een extra laagje comfort. De densiteit van het polyether is maar liefst 30 kg/m³, waardoor het matras lang meegaat en zijn vorm behoudt. Bovendien is het matras uitgerust met 7 comfortzones, die ervoor zorgen dat elk deel van jouw lichaam de juiste ondersteuning krijgt.
Met dit matras lig je niet alleen heerlijk comfortabel, maar profiteer je ook van de voordelen van pocketvering. Elke veer in het matras beweegt onafhankelijk in zijn eigen zakje. Hierdoor vormen de veren zich gemakkelijk naar jouw lichaamsvormen en wordt jouw gewicht gelijkmatig verdeeld over het gehele oppervlak.
Hoe meer veren per vierkante meter, hoe beter jouw gewicht wordt verdeeld en hoe groter het slaapcomfort!
Van Landschoot Basic Etoile Matras: Een hoes die aan al jouw wensen voldoet
Naast het comfortabele matras zelf, is de hoes van het Van Landschoot Basic Etoile Matras ook een belangrijk onderdeel. De hoes is afneembaar, deelbaar en wasbaar op 60 °C, waardoor je altijd zorgt voor een fris en hygiënisch slaapoppervlak. Daarnaast is de hoes voorzien van handgrepen, waardoor je het matras gemakkelijk kunt verplaatsen of draaien.
Alle stoffen van Van Landschoot dragen het label OEKO-TEX 100. Dit label garandeert dat de producten geen schadelijke stoffen bevatten die een gevaar kunnen vormen voor jouw gezondheid. Je kunt dus met een gerust hart genieten van jouw goede nachtrust.
De ABB-behandeling is levenslang werkzaam en beschermt jouw matras tegen bedwantsen. Zo kun je zorgeloos genieten van jouw nieuwe matras zonder je zorgen te maken over deze vervelende beestjes.
Maak nu kennis met het Van Landschoot Basic Etoile Matras
Ben jij klaar om te genieten van een goede nachtrust? Bestel dan nu het Van Landschoot Basic Etoile Matras en ervaar het ultieme comfort. Dankzij onze snelle levering kun je binnenkort al genieten van jouw nieuwe matras en relaxen in een bed dat helemaal bij jou past.
Wacht niet langer en gun jezelf de nachtrust die je verdient. Bestel nu het Van Landschoot Basic Etoile Matras en word wakker met hernieuwde energie!
| Matras hardheid | Leverbaar in Medium (50 – 80 kg) , Firm (80 – 100 kg) |
|---|---|
| Matras kern | 7-zone pocketvering |
| Matras afdeklaag | 2,5 cm comfortschuim |
| Aantal comfortzones | 7 |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Tijk wasbaar | Ja op 60° wasbaar |
| Anti-allergisch | Ja (Oeko-Tex, ABB mogelijk tegen meerprijs) |
| Ventilatie | Zeer goed |
| Handvatten | Ja |
| Maximale belasting | Belastbaar tot 80 kg |
| Geschikt voor verstelbare bodems | Ja |
| Vrij van schadelijke gassen (CFK) | Ja |
| Bezorging | Gratis bezorging |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Product USP 1 | Kern: 7-zone Pocketveren |
| Product USP 2 | Hoes: OEKO-TEX 100 en Anti-Bedbug (ABB) |
| Product USP 3 | Voordeel: Betere lichaamsondersteuning |
Levertijd
De uiterlijke levertijd van jouw product vind je op de productpagina linksboven de ‘stel samen’ knop. Wij streven er naar jouw product zo spoedig mogelijk, binnen de aangegeven levertijd aan je te leveren.
Bestellen
Bestellen en betalen kan veilig en eenvoudig middels:
• iDeal
• Paypal
• Cards (Maestro, Mastercard, Visa, American Express)
• Betaling per pin of contant bij levering
• Bancontact
• Gespreid betalen via SprayPay
• In3: Betaal in 3 delen (0% rente)
• Klarna
Afleveradres: jouw afleveradres is het adres waar we het product afleveren.
E-mailadres: we hebben jouw e-mailadres nodig om je na jouw aankoop een orderbevestiging te sturen.
Gratis bezorging
Bestellingen in Nederland leveren en monteren wij gratis. Voor bestellingen onder de €35,-, (bijvoorbeeld beddengoed en accessoires) die met een pakketdienst (GLS) geleverd worden zijn de verzendkosten €6,95.
Bestellingen in Belgie en Duitsland met een aankoopbedrag lager dan €175, zijn de verzendkosten €15,-. Bestellingen met een aankoopbedrag hoger dan €175,- worden gratis geleverd.
Leverinformatie
Zodra je product verzendklaar is gemaakt nemen wij telefonisch contact met je op om een afspraak voor levering te maken. Tijdens het maken van een afspraak zal er direct een tijdsblok worden besproken waarin de levering plaats zal vinden. Mocht je vragen hebben over je levering kun je uiteraard contact opnemen met onze klantenservice.
Bereikbaarheid voor levering
Levering tot in de slaapkamer is alleen mogelijk via het trappenhuis of lift van jouw woning. Je bent verantwoordelijk voor een goede bereikbaarheid van de ruimte waar jouw bestelling bezorgd moet worden. Is dat niet mogelijk, dan zijn eventuele daarmee verband houdende kosten voor eigen rekening. Mocht je twijfelen over de bereikbaarheid van de ruimte van levering neem dan vooraf contact op met onze klantenservice.
