Serta | Select Series Marilyn | Boxspring
• Elegante zachtheid
• Ondersteuning en comfort
• Luxueuze uitstraling
Zij gingen
jou al voor...
Wacht niet langer en kies
voor het bed van je dromen....
SERTA SELECT SERIES MARILYN BOXSPRING
De Marilyn boxspring combineert elegantie en comfort in één tijdloos ontwerp. Het hoofdbord Marilyn is groot en heeft een lichte capitonnering. Dit geeft het bed een elegante uitstraling.
De zachte rondingen en luxe stof zorgen voor een rustige, uitnodigende sfeer. Het hoofdbord biedt extra steun om comfortabel tegenaan te leunen. Dit bed past in zowel klassieke als moderne slaapkamers.
Het voegt moeiteloos luxe en rust toe.
Waarom kiezen voor de Serta Select Series Marilyn boxspring?
De Marilyn Boxspring biedt een perfecte balans tussen stijl en slaapcomfort. Het pocketvereninterieur biedt sterke ondersteuning. Het Splendid matras met 5-zone pocketvering past zich aan jouw lichaam aan.
Met de Marilyn Boxspring kies je voor een bed dat elegantie en comfort biedt. Het is ook functioneel, waardoor elke nacht luxe aanvoelt.
Unieke eigenschappen van de Serta Marilyn boxspring
• Hoofdbord Marilyn: Hoogte 120 cm, even breed als bed, diepte 14 cm
• Boxspringhoogte: 20 cm (excl. poten en matras)
• Matras: Prachtige matras met 5-zone pocketvering en een Double Side Core System. Medium en firm in één kern.
• Matras hoogte: 35 cm inclusief Superior HR-schuim topmatras
• Accessoires: Te combineren met Serta potensets en hocker Forever (meerprijs)
Creëer jouw perfecte slaapervaring met Serta
Bestel vandaag de Serta Select Series Marilyn Boxspring. Ervaar de combinatie van tijdloos design en optimaal comfort in één elegant bed. Stel je boxspring helemaal zelf samen.
Geniet van een luxe slaapervaring die ook praktisch is.
(FAQ) Veelgestelde vragen over de Serta Select Series Marilyn boxspring
Kan ik de stevigheid van het matras zelf kiezen?
Ja, dankzij het Double Side Core System kies je eenvoudig tussen medium en firm in één matraskern.
Is de boxspring geschikt voor elektrisch verstelbare opties?
Nee, de Marilyn boxspring is niet te verkrijgen in een elektrisch verstelbare uitvoering.
Kan ik de hoogte van de boxspring zelf bepalen?
Nee, de boxspring is alleen beschikbaar in 20 cm hoogte
Zijn er bijpassende accessoires beschikbaar?
Ja, je kunt de boxspring uitbreiden met Serta potensets en hockers, zoals de Forever.
| Anti-allergisch | Ja |
|---|---|
| Bezorging | Gratis bezorging & montage |
| Boxspring hoogte | 20 cm |
| Boxspring kern | Pocketvering |
| Garantie | 2 jaar conform CBW voorwaarden |
| Hoofdbord | Marilyn |
| Hoofdbord breedte | Even breed als het bed |
| Hoofdbord dikte | 14 cm |
| Hoofdbord hoogte | 120 cm |
| Matras gestoffeerd | Gestoffeerd |
| Matras hardheid | Leverbaar in Medium (50 – 80 kg) , Firm (80 – 100 kg) |
| Matras kern | 5-zone pocketvering |
| Potenset | Poten naar keuze |
| Topper hoogte | 10 cm |
| Topper kern | HR Koudschuim (optioneel: Visco, Latex of Gelfoam) |
| Product USP 1 | Elegante zachtheid |
| Product USP 2 | Ondersteuning en comfort |
| Product USP 3 | Levertijd: 2 - 4 weken |
Levertijd
De uiterlijke levertijd van jouw product vind je op de productpagina linksboven de ‘stel samen’ knop. Wij streven er naar jouw product zo spoedig mogelijk, binnen de aangegeven levertijd aan je te leveren.
Bestellen
Bestellen en betalen kan veilig en eenvoudig middels:
• iDeal
• Paypal
• Cards (Maestro, Mastercard, Visa, American Express)
• Betaling per pin of contant bij levering
• Bancontact
• Gespreid betalen via SprayPay
• In3: Betaal in 3 delen (0% rente)
• Klarna
Afleveradres: jouw afleveradres is het adres waar we het product afleveren.
E-mailadres: we hebben jouw e-mailadres nodig om je na jouw aankoop een orderbevestiging te sturen.
Gratis bezorging
Bestellingen in Nederland leveren en monteren wij gratis. Voor bestellingen onder de €35,-, (bijvoorbeeld beddengoed en accessoires) die met een pakketdienst (GLS) geleverd worden zijn de verzendkosten €6,95.
Bestellingen in Belgie en Duitsland met een aankoopbedrag lager dan €175, zijn de verzendkosten €15,-. Bestellingen met een aankoopbedrag hoger dan €175,- worden gratis geleverd.
Leverinformatie
Zodra je product verzendklaar is gemaakt nemen wij telefonisch contact met je op om een afspraak voor levering te maken. Tijdens het maken van een afspraak zal er direct een tijdsblok worden besproken waarin de levering plaats zal vinden. Mocht je vragen hebben over je levering kun je uiteraard contact opnemen met onze klantenservice.
Bereikbaarheid voor levering
Levering tot in de slaapkamer is alleen mogelijk via het trappenhuis of lift van jouw woning. Je bent verantwoordelijk voor een goede bereikbaarheid van de ruimte waar jouw bestelling bezorgd moet worden. Is dat niet mogelijk, dan zijn eventuele daarmee verband houdende kosten voor eigen rekening. Mocht je twijfelen over de bereikbaarheid van de ruimte van levering neem dan vooraf contact op met onze klantenservice.
