Pullman | Washington | Boxspring
• Luxe en tijdloos design
• Hoofdbord met ronde, bolle vormen
• Verkrijgbaar in diverse maten en stoffen
Zij gingen
jou al voor...
Wacht niet langer en kies
voor het bed van je dromen....
PULLMAN WASHINGTON BOXSPRING
De Pullman Washington Boxspring is een nieuw model in de collectie. Het speelt in op de nieuwste interieurtrends. Het opvallende hoofdbord heeft zachte, ronde vormen. Dit geeft het bed een warme en luxe uitstraling.
De boxspring heeft een stevige basis. Het heeft ook een comfortabel matras en het opvallende Washington hoofdbord. Samen vormen ze een stijlvol geheel. Dat straalt rust en elegantie uit in elke slaapkamer.
Waarom kiezen voor de Pullman Washington boxspring?
De Washington is ideaal voor wie design en comfort wil combineren in één blikvanger. Het hoofdbord heeft zachte vormen. Dit geeft de slaapkamer een warme en luxe sfeer.
Pullman staat ook bekend om zijn hoge slaapcomfort. Je kiest niet alleen voor een mooi bed. Je kiest ook voor een goede nachtrust met optimale ondersteuning.
Unieke voordelen en eigenschappen
• Hoofdbord met ronde, bolle vormen voor een zachte uitstraling
• Complete set: boxspring, matras en Washington hoofdbord
• Luxe en tijdloos design dat aansluit op moderne interieurtrends
• Comfortabele ondersteuning door hoogwaardige Pullman constructie
• Duurzame materialen voor langdurig gebruik
• Perfect te combineren met Pullman nachtkastjes en hockers
• Optionele Pullman Private Light voor subtiele verlichting in de nacht
• Sfeervol en elegant ontwerp dat rust uitstraalt
Ervaar zachte luxe met de Pullman Washington
Met de Pullman Washington Boxspring breng je een echte blikvanger in huis. Hij combineert comfort en design op een perfecte manier. De ronde vormen zorgen voor een zachte, uitnodigende sfeer waarin je elke dag tot rust komt.
Maak van je slaapkamer een stijlvolle en rustige plek. Hier kun je niet alleen slapen, maar ook echt opladen.
(FAQ) Veel gestelde vragen over de Pullman Washington boxspring
Wat maakt de Washington Boxspring uniek?
Het hoofdbord heeft ronde, bolle vormen. Dit geeft het model een zachte, moderne uitstraling.
Wat zit er in de set?
Een vaste boxspring, matras en het Washington hoofdbord.
Is dit bed geschikt voor moderne interieurs?
Ja, het design sluit perfect aan bij hedendaagse woon- en slaapkamertrends.
Kan ik accessoires toevoegen?
Ja, je kunt hem goed combineren met Pullman nachtkastjes, hockers en verlichting.
Is het vooral een designbed of ook comfortabel?
Beide: het combineert luxe design met hoogwaardig slaapcomfort.
| Hoofdbord | Washington |
|---|---|
| Hoofdbord breedte | Bedbreedte + 5 cm |
| Hoofdbord dikte | 18 cm |
| Hoofdbord hoogte | ca. 125 cm |
| Boxspring kern | Pocketvering |
| Boxspring hoogte | 23 cm |
| Boxspring frame | Massief houten frame |
| Boxspring bediening | RF bediening |
| Matras kern | Afhankelijk van matras keuze |
| Matras afdeklaag | Afhankelijk van matras keuze |
| Matras gestoffeerd | Wit matras (optioneel gestoffeerd) |
| Matras hardheid | Leverbaar in Standard (50 – 80 kg) , Firm (80 – 100 kg) |
| Topper kern | Afhankelijk van keuze |
| Topper hoes | Afhankelijk van keuze |
| Topper hoogte | 8 cm of 12 cm |
| Anti-allergisch | Ja |
| Potenset | Poten naar keuze |
| Lighoogte | ca. 35 cm (exclusief matrassen) |
| Bezorging | Gratis bezorging |
| Montage | Gratis levering & montage |
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |
| Garantie | PULLMAN garantievoorwaarden: Frames en Bedbodems: 25 jaar garantie op draad- en framebreuk. • Motoren en Elektronica: 2 jaar garantie. • Matrassen: 5 jaar garantie. • Toppers: 2 jaar garantie. |
| Product USP 1 | Luxe en tijdloos design |
| Product USP 2 | Hoofdbord met ronde, bolle vormen |
| Product USP 3 | Verkrijgbaar in diverse maten en stoffen |
Levertijd
De uiterlijke levertijd van jouw product vind je op de productpagina linksboven de ‘stel samen’ knop. Wij streven er naar jouw product zo spoedig mogelijk, binnen de aangegeven levertijd aan je te leveren.
Bestellen
Bestellen en betalen kan veilig en eenvoudig middels:
• iDeal
• Paypal
• Cards (Maestro, Mastercard, Visa, American Express)
• Betaling per pin of contant bij levering
• Bancontact
• Gespreid betalen via SprayPay
• In3: Betaal in 3 delen (0% rente)
• Klarna
Afleveradres: jouw afleveradres is het adres waar we het product afleveren.
E-mailadres: we hebben jouw e-mailadres nodig om je na jouw aankoop een orderbevestiging te sturen.
Gratis bezorging
Bestellingen in Nederland leveren en monteren wij gratis. Voor bestellingen onder de €35,-, (bijvoorbeeld beddengoed en accessoires) die met een pakketdienst (GLS) geleverd worden zijn de verzendkosten €6,95.
Bestellingen in Belgie en Duitsland met een aankoopbedrag lager dan €175, zijn de verzendkosten €15,-. Bestellingen met een aankoopbedrag hoger dan €175,- worden gratis geleverd.
Leverinformatie
Zodra je product verzendklaar is gemaakt nemen wij telefonisch contact met je op om een afspraak voor levering te maken. Tijdens het maken van een afspraak zal er direct een tijdsblok worden besproken waarin de levering plaats zal vinden. Mocht je vragen hebben over je levering kun je uiteraard contact opnemen met onze klantenservice.
Bereikbaarheid voor levering
Levering tot in de slaapkamer is alleen mogelijk via het trappenhuis of lift van jouw woning. Je bent verantwoordelijk voor een goede bereikbaarheid van de ruimte waar jouw bestelling bezorgd moet worden. Is dat niet mogelijk, dan zijn eventuele daarmee verband houdende kosten voor eigen rekening. Mocht je twijfelen over de bereikbaarheid van de ruimte van levering neem dan vooraf contact op met onze klantenservice.
